info@dortrenkyayinlari.com

Standartları Yeniden Belirleyen İnovatif Eğitim Çözümleri

Kurumsal

HakkımızdaYenilendikStratejik İş Ortaklarımız

Hakkımızda

Değerli Hedef Ortaklarımız,

Global bakış açısına sahip, yerel değerleri unutmadan eğitim içerikleri üreten ve geliştiren lider yayın grubu olarak Türkiye’ye hizmet etmeyi hedefleyen Dörtrenk Yayınları, her öğrencisini hem bir birey hem de toplumun bir parçası olarak en yüksek potansiyeline eriştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Stratejik hedefimiz, Türkiye’nin bu alandaki en iyi eğitim içeriği grubu olmak ve dünya standartlarında hizmet vermek olup, bütün çabalarımızın temelinde “İnsanı merkeze alan ve her insan ayrı bir dünyadır” anlayışı yer almaktadır.

Hızla değişen ve gelişen dünyanın küresel vatandaşları olarak sizi hayata hazırlamanın bilinciyle, inovatif eğitim içeriği üreticisi olmak hedef ve gayesiyle sizden aldığımız güçle, hızla ilerliyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığı 2008 yılından bu yana aynı heyecan ve karlılıkla yoluna devam eden yayın grubumuz, hedeflediği sonucu almak için mevcut içeriklerin üretildiği sistemleri değiştirmek, sonuç odaklı inovatif bir çözüm üretmek zorunda olduğunu fark ederek kendisini sektörde ayrıştıran özgün uygulamalar geliştirmiştir.

Yayın grubumuz, dershane ve özel ders etkinliklerini bir araya getirirken hem çocuğun hem de ailenin eğitim yükünü ve endişelerini hafifletmektir.

Başarıya giden güvenli yolda hedef ortaklarımız ile inovatif beraberliğe…

Yürütme Kurulu

Duyurular

Dörtrenk bayileri Antalya'da!

Yardımcı ders kitapları sektörünün yenilikçi markası [...]

Daha Fazla

Dörtrenk Yayınları ikinci döneme hazır

Kuruluşunun 10. yılını yaşayan Dörtrenk Yayınları, e [...]

Daha Fazla

Kodlama öğrenmek artık çok kolay!

Eğitim dünyasına kazandırdığı inovatif çalışmalarla [...]

Daha Fazla