info@dortrenkyayinlari.com

Standartları Yeniden Belirleyen İnovatif Eğitim Çözümleri

Kodlama öğrenmek artık çok kolay!

Eğitim dünyasına kazandırdığı inovatif çalışmalarla dikkat çeken Dörtrenk Yayınları, ürün yelpazesine bir yenisini daha ekledi. Türkiye'de alanındaki en gelişmiş kaynak kitap olarak piyasaya sunulan "Kodlama Öğreniyorum Coding 101", öğretmenlerin ve öğrencilerin büyük bir ihtiyacına cevap verecek.

Coding projesi, gelişen Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda oluşturulan bir eğitim seferberliği... Dörtrenk Yayınları olarak projeye destek olmaktan büyük mutluluk duyuyor; yarınlara meydan okuyan, global düşünüp yerel değerleri unutmayan nesillere güç verecek eserler üretmeye devam edeceğimizi teyit ediyoruz. Teknolojiyi sadece satın alan değil, gelecekte kendi geliştirebilecek ve tasarlayabilecek kuşakların oluşumuna vesile olacak Coding 101, Türkiye’de bu alandaki merak duygusuna yeni bir ivme kazandıracak.

2017-2018 Eğitim Öğretim yılına yenilenen ve güçlenen hizmet anlayışı ile giren Dörtrenk Yayınları, bir başka yenilikçi ürün grubu Grileştirilmiş Merkezi Test Tekniği (RD-Grimer) ve İnovatif Test (RD-Grinova-Test) ile yarattığı farkındalığı, English Time, Türkiye Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri Platformu ve New York merkezli global strateji kuruluşu GW ile yaptığı işbirliği ile sürdürüyor.

Kolay anlaşılır ve zengin içeriği ile öne çıkan kitap, 5-15 yaş grubu öğrenciler için hazırlandı. Çocukların, dijital çağın en önemli mesleğine ilk adımı atmalarına yardımcı olacak Coding 101, sadece Dörtrenk Yayınları'nın Türkiye genelindeki seçkin bayi ağında satışa sunuldu.


En yakın bayiye ulaşmak için tıklayınız.