info@dortrenkyayinlari.com

Standartları Yeniden Belirleyen İnovatif Eğitim Çözümleri

Kurumsal

HakkımızdaYenilendikStratejik İş Ortaklarımız

Yenilendik

Değerli Öğretmenler, Veliler ve Sevgili Öğrenciler,

Eğitim-öğretim çeşitli kademelerden ve parkurlardan oluşan uzun soluklu bir maratondur. Bizler bu maratonda olabildiğince hızlı koşup bir süre sonra yorulan bireyler yerine; tempolu, bilinçli, attığı her adımın kendisini hedefe biraz daha yaklaştıracağını bilen ve bu bilinçle hareket eden bireyler yetiştirmek istiyoruz.

Dörtrenk Yayınları olarak, çocuklarımızın her birinin ailelerinin yüz akı, var oluş nedenleri olduğunu biliyor, her birinin ayrı bir renk, ayrı bir değer olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. İnanıyoruz ki, çocuklarımızın renklilikleri, ulus olarak kalitemizi eğitimden sosyal gelişime doğru tüm alanlarda artıracaktır.

Yarınlara meydan okuyan nesiller için yola çıkan Dörtrenk Yayınları, ilkokul ve ortaokul kademelerinde inovatif eğitim içerikleri üretmektedir. Bu amaçla Grileştirilmiş Merkezi Test Tekniği (RD-Grimer) kullanılarak hazırlanan kitaplarımızı eğitim-öğretime farklı bir yöntem kazandırması adına sizlerin kullanımına sunmaktayız.

İnovatif yaklaşımlarla desteklenmiş, kısa konu anlatımları, pekiştirilmeye dayalı, etkinlik çalışmaları ve çoktan seçmeli soruları içeren ders kitaplarımızı İnovatif Test (RD-Grinova-Test) konseptiyle yenilemeye devam ediyoruz.

Başarılı ve parlak bir geleceğin temelleri hiç şüphesiz ki ilkokul ve ortaokul yıllarında atılır. Düzenli ve verimli ders çalışma alışkanlığı yine bu yıllarda kazanılması gereken en önemli öğrenme gereksinimlerindendir.

Yayınlarımızdaki yeniliklerden biri de PDR uzmanlarımızın eşliğinde hazırlanan, yayınlarımızın sonlarında yer alan Rehberlik Köşesi öğrencilerimizin motivasyonuna büyük katkı sağlayacaktır.

Tüm eğitim-öğretim materyalleri ve kitaplarımız, konusunda deneyimli ve uzman yazarlar tarafından hazırlanmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu güncel müfredat ve öğretim programları yazar kadromuz tarafından en doğru şekilde yorumlanıp, yayınlarımızın içeriği bu yönde şekillendirilmiştir.

Yarınlara meydan okuyan, global düşünüp yerel değerleri unutmayan nesiller için…

Sevgi ve başarı dileklerimizle…

Duyurular

Dörtrenk bayileri Antalya'da!

Yardımcı ders kitapları sektörünün yenilikçi markası [...]

Daha Fazla

Dörtrenk Yayınları ikinci döneme hazır

Kuruluşunun 10. yılını yaşayan Dörtrenk Yayınları, e [...]

Daha Fazla

Kodlama öğrenmek artık çok kolay!

Eğitim dünyasına kazandırdığı inovatif çalışmalarla [...]

Daha Fazla